Aracınızın kaportasında meydana gelen boya hasarlarına profesyonel ve modern teknikler uygulayarak, size özel çözümler üretiyoruz.

Turkuaz Oto Servis bünyesinde yer alan renk uzmanı ve boya teknisyenlerimizle tüm boya hasarlarınızı yazılım ve donanımı bir araya getiren Renk Bilgisayarı kullanarak herhangi bir ton farklılığı olmaksızın onarıyoruz.

Boya fırınımızda en yeni teknoloji dijital ve doğalgazlı sistem bulunmaktadır. Kullandığımız günümüz teknolojisindeki sistemler boyama işlemini tozsuz, steril bir ortamda yapar, özel filtreler uygulayarak partikülleri boya ile etkileşime sokmaz, havadaki nem miktarını minimum seviyeye indirir. Boya işleminin kalitesi sistem aracılığıyla yükseltilmiş olur. Böylelikle daha şık görünüm ve daha uzun ömürlü bir kaporta sahibi olursunuz.

Aracınızında hasar görmüş tüm camlar, zarar vermeden sökülerek gerekli temizlik yapıldıktan sonra orjinal cam montajı ile yenilenir. Kapı, bagaj, kaput kilitlerindeki ve cam mekanizmalarındaki tüm arızalar orijinal yedek parça kullanılarak çalışır hale getirilir.

Parça değişimlerinde müşteri görüşü ve onayı alındıktan sonra tercih edilen yedek parça ile değişim yapılır.

Her marka ve modeldeki ticari araçların, binek arabaların boya kaporta servisinde boya, fırın boya, pasta, cila, yama boya, cam-kilit hizmetleri verilmektedir.

Lokal Çizik ve Boya

Lokal Çizik ve Boya Tamiratı; aracın dış yüzeyinde oluşabilecek çizik, sıyrık ve kaporta hasarlarının lokal boyanarak herhangi bir renk ve ton farklılığı oluşturmadan hasarın giderilmesi sistemidir.  Bu sistemin uygulandığı tüm araçların orijinalliği en üst seviyede korunarak araçların değer kaybına uğraması engellenir.

Fırın Boya

Boyama işleminin tozsuz ve steril bir ortamda yapılması, özel filtreler sayesinde partiküllerin boya ile etkileşime girmemesi, havadaki nem oranını minimum seviyeye indirerek boya işlemininin kalitesinin arttırılması anlamına gelir.

Fırınlı boyama işleminde aracın boyama safhası sona erdikten sonra, 45 Dk. 65°C ısı verilerek kurutmaya maruz bırakılır. Hazırlık aşamasında kullanılan malzeme ve ekipman son teknoloji olup kaliteli ürünler kullanılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir