Servisimiz bünyesinde bulunan yüksek teknolojili teknik donanım ve alanında uzman personel ile tüm oto kaporta hasarlarına profesyonel olarak müdahale ediyoruz.Hasarın maddi boyutuna takılmadan, onarım işlemiyle yenisi gibi teslim ediyoruz.

Oto kaporta hasarlarınız Turkuaz Oto ilgisi ve bilgisiyle onarılmaktadır.

  • Yüksek teknolojiye sahip donanım ve teçhizat
  • Termodinamik kontroller
  • Tecrübeli ekip
  • Orjinal yedek parça temini
  • Ekonomik ve Cazip ücret
  • Kredi kartına taksit seçeneği

Kaporta tamiri alanında uzun senelere dayalı birikim, tecrübe ve sektörde geçmişin verdiği güvenle araçlarınızın kaporta hasarlarını gideriyoruz. Müşterilerimize vermiş olduğumuz bütün hizmetlerimizde 1 yıl garanti temin ediyoruz.

Herkesin aracı, marka ve model fark etmeksizin değerlidir. Gözünüz gibi sakındığınız aracınızda istemeden de olsa kaporta hasarı oluşabilir. Siz dikkatli olsanız dahi park halindeki aracınıza başka bir araç çarpabilir, sert bir cisim zarar verebilir, yoldaki taş veya mıcır aracınızın kaportasına maddi hasar verebilir. Aracınızın kaportasında oluşan küçük gördüğümüz o çizikler ve boya aşınmaları zamanla paslanmaya ve çürümeye sebep olabilir. Kaçınılmaz olarak görülen bu durumlarda mümkünse değiştirmeden onarımı değilse parça değişimine kadar varan hasarlar başımıza gelebilir.

Bütün marka ve modeldeki hasarlı binek ve ticari araçların kaporta, şasi aksamları fabrikasyon çıkış standartları ve orijinal görünümü doğrultusunda alanında tecrübeli ve yetenekli ekibimiz tarafından modern cihazlar ve ekipmanlar ile yapılır. Teknolojiyi yakından takip eden kaporta ustalarımız, yeni kaporta hasar onarım uygulamaları ile çalışmaktadır.

Günümüz Kaporta onarımı teknolojisinin son ürünü olan cihazlar ve el aletleriyle çalışan deneyimli personelimiz, aracınızı ilk gün sahip olduğunuz kalite ve görünüme ulaşıncaya kadar onarır. Aracınızın ve personelimizin güvenliği ön planda tutularak çalışmalar iş sağlığı ve güvenliği çerçevesinde yürütülür.